11. decembra smo se 6. d z matične šole ter 6.aV in 6.bV s podružnične šole Višnja Gora skupaj s 6 spremljevalci veselo odpravili na pot. Polni pričakovanja in energije smo prispeli na Kope, kjer preživljamo zimsko šolo v naravi.

V ponedeljek so nas učitelji razdelili v skupine in sedaj pridno treniramo in usvajamo smučarske veščine. Vsak dan smo boljši in bolj samozavestni in komaj čakamo, da staršem pokažemo, kaj vse že znamo.

Zvečer so nam z zanimivimi predavanji predstavili pravila na smučiščih ter delo policistov in reševalcev na belih strminah.

V prostem času se veliko družimo, igramo družabne igre in spletamo nova prijateljstva. V sredo nam je sicer malo zagodlo vreme, ampak to nam ni pokvarilo dobre volje, saj smo imeli še več časa za druženje.

Imamo se super, hkrati pa se veselimo tudi petka, ko bomo zopet objeli svoje starše.

Lepo vas pozdravljamo učenci 6. d, 6.aV, 6.bV in njihovi spremljevalci