TEKMOVANJE -NAZIV | RAZRED | KOORDINATOR | DATUM |
Bralna značka 2023/2043 | 1.–9. | Mojca Hrvatin | CELO ŠOLSKO LETO. |
Matematični tekmovanji: Kenguru, Vegovo priznanje | 1.–9. | Mateja Nograšek |
ŠOLSKO: 21. 3. 2024 PODROČNO:4. 4. 2024 |
Tekmovanje iz Logike | 4.–9. | Mateja Nograšek | ŠOLSKO: 28. 9. 2023 PODROČNO (8. IN 9.):21. 10. 2023 DRŽAVNO: 21. 10. 2023 (7.) IN 11. 11. 2023 (8. IN 9.) |
Tekmovanje iz Razvedrilne matematike | 6.–9. | Mateja Nograšek |
ŠOLSKO: 12. 12. 2023 DRŽAVNO: 10. 2. 2024 |
Tekmovanje iz znanja slovenščine – Cankarjevo priznanje | 8.–9. | Petra Rus Mušič |
8. IN 9. RAZRED: ŠOLSKO 28. 11. 2023, PODROČNO 16. 1. 2024, DRŽAVNO 16. 3. 2024 |
Tekmovanje: Cici vesela šola | 1., 2., 3. | Barbara Polajžer |
DRŽAVNO APRIL 2024 |
Vesela šola | 4.–9. | Darja Bregar |
ŠOLSKO: 6. 3. 2024 DRŽAVNO: 10. 4. 2024 |
Tekmovanje iz znanja zgodovine | 8., 9. | Štefka Klemenčič |
ŠOLSKO: 7. 12. 2023 DRŽAVNO: 7. 3. 2024 |
Tekmovanje iz znanja geografije | 6., 7., 8., 9. | Štefka Klemenčič |
ŠOLSKO: 14. 11. 2023 DRŽAVNO: 6. 4. 2024 |
Tekmovanje iz fizike | 8.,9. | Katja Bizjak |
ŠOLSKO: 14. 2. 2024 REGIJSKO: 11. 4. 2024 DRŽAVNO: 18. 5. 2024 |
Tekmovanje iz astronomije | 7.–9. | Katja Bizjak |
ŠOLSKO: 6. 12. 2023 DRŽAVNO: 13. 1. 2024 |
Preglovo priznanje – kemija | 8., 9. | Ana Šimac |
ŠOLSKO: 15. 1. 2024 REGIJSKO: 23. 3. 2024 DRŽAVNO: 11. 5. 2024 |
Proteusovo priznanje – biologija | 8., 9. | Ana Šimac |
ŠOLSKO: 18. 10. 2023 DRŽAVNO: 1. 12. 2023 |
Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni | 8., 9. | Ana Šimac |
ŠOLSKO: 13. 10. 2023 DRŽAVNO: 18. 11. 2023 |
Športna tekmovanja | 1–9. | učitelji športa | SKOZI VSE ŠOLSKO LETO. |
Tekmovanje iz nemščine | 8. in 9. | Igor Rajner | ŠOLSKO: NOVEMBER 2023, DRŽAVNO: MAREC 2024 |
Tekmovanje Mladi bober | 6.–9. | Mateja Nograšek |
ŠOLSKO: 6. DO 10. 11. 2023, 13. DO 17. 11. 2023 DRŽAVNO: 13. 1. 2024 |
Tekmovanje iz angleščine | 8., 9. | Katja Sredič Rus |
ŠOLSKO: 21. 11.2023 DRŽAVNO: 3. 4. 2024 |
Tekmovanje iz bralne značke (angleščina) – EPI reading badge | 3.–5. | Darja Bregar |
ŠOLSKO: 25. 3.–5. 4. 2024 |
Tekmovanje mladih čebelarjev | 6.–9. | Ana Šimac, Kristijan Rešetič | DRŽAVNO: 11. 5. 2024 |
Tekmovanje iz znanja slovenščine – Mehurčki | 3.–7. | Tina Štupar | ŠOLSKO: 3. 4. 2024 |
Tekmovanje iz angleščine | 6. | Eva Melavc |
ŠOLSKO: 29. 11. 2023 DRŽAVNO: 19. 3. 2024 |
Tekmovanje iz angleščine IATEFL | 7. | Eva Melavc |
ŠOLSKO: DO 15. 2. 2024 DRŽAVNO: DO 21. 3. 2024 |
Tekmovanje iz konstruktorstva in tehnologij obdelave | 6.–9. | Katja Bizjak |
REGIJSKO: 29. 3. 2024 DRŽAVNO: 25. 5. 2024 |