V mesecu oktobru, ko praznujemo mednarodni TEDEN OTROKA, so se učenci iz oddelkov podaljšanega bivanja udeležili številnih različnih aktivnosti, ki so jim popestrile popoldneve.

Letošnji slogan je bil Prosti čas. To je tisti čas, ki si ga otroci lahko organizirajo po svoje, ko iščejo tisto, kar jih veseli in navdušuje. Se družijo s prijatelji in pridobivajo izkušnje iz sveta okoli njih med igro, plezanjem, sprehodi …

Na igrišču so se učenci pomerili v spretnostih z žogo, premagovali so ovire na poligonu in se pomerili v igranju hokeja.

Z zbranimi jesenskimi plodovi smo naši šoli dodali jesenski pridih. Najmlajši učenci pa so se preizkusili tudi v izdelavi sladkih kroglic in ježkov, s katerimi smo se posladkali prav vsi.

Učenci so se ves teden zelo zabavali in se hkrati tudi veliko naučili.

Barbara Polajžer, Katarina Pajk