Četrtrošolci so v sredo, 16. 5. 2018, dobili prav poseben obisk. K njim v razred je prikorakal kosmatinec Oli, ki je prav poseben kuža.

Je član društva Tačke pomagačke in je terapevtki pes. To pomeni, da ima za seboj kar nekaj let šolanja in opravljanja testov. Tako kot učenci.

Oli je s seboj pripeljal svojo vodnico Jano, ki je učencem povedala ogromno stvari o kužkih (kako skrbeti za njih, kako jim čistiti zobe, kako se zavarovati pred morebitnim napadom psa, o telesni govorici psov …).

Oli se je med govorjenjem Jane vidno dolgočasil in se je odšel malo „ pocrkljat“ k učencem, ki so ga veseljem božali. Na koncu je pokazal še vse trike, ki jih obvlada.

Kot se za pravega frajerja spodobi, je na koncu za seboj pospravil tudi vse svoje igrače.

Maša Maras